• Обновено
Fasco D1066 5 Рамка на Отворен Вентилирани Засенчени Пол и Одделение Грејач Мотор со Ракав Лого, 1/10HP, 1050rpm, 115V, 60Hz, 3.6 засилувачи, 3-7/8 Мотор должина

Fasco D1066 5 Рамка на Отворен Вентилирани Засенчени Пол и Одделение Грејач Мотор со Ракав Лого, 1/10HP, 1050rpm,

Rating 
DEN 3281.76

Залиха
Во магацинот.

Термички заштитена.УЛ признати.Правец на стрелките на часовникот вратило крајот ротација. 115 VAC модел.Вратило мерки 1/2" со дијаметар од 2-3/4" должина. 115 VAC модел.Термички заштитена.УЛ признати.Покрив врвот вентилатори.Засенчени пол отворен и целосно затворен за вентилација.Воздухот над. 1/10 Коњ моќ. 115 Volt. 1050rpm. 1 Брзина, 3.6 засилувачи.Правец на стрелките на часовникот вратило крајот ротација.Sleeve имајќи.Вратило мерки 1/2" со дијаметар од 2-3/4" должина. 3-7/8" Мотор должина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди