• Обновено
Хидраулични Моторни, 11.3 сертификати во/rev, 4 Болт

Хидраулични Моторни, 11.3 сертификати во/rev, 4 Болт

Rating 
DEN 2997.12

Залиха
Во магацинот.

Цена За : Секоја Вратило Тип : Внесувањето Порта Тип : Несакани Предмет : Хидраулични Моторни Max.Масло Темп. (F) : 180 Вратило Кол. (Во.) : 1 Вратило Должина (Во.) : 1.75 Раселување (Cu.Во./Rev.) : 11.3 Мин.Масло Вискозитет : 100 SUS Серија : H Порта Тема : 1/2-14 NPTH Max.ВРТЕЖИ во минута : 304 Страната Планината : 4 Болт, 1.75" Пилот Ширина (Во.) : 3.31 Притисок Оценка (PSI) : 2150 Должина (Во.) : 6.20. Висина (Во.) : 3.31 Земја на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Хидраулични Моторни, Раселување 11.3 сертификати во/rev, Планината 4 Болт, 1.75 Во Пилот, Внесени Вратило Тип 304 Макс. ВРТЕЖИ во минута, 1/2-14 NPTF Порта Конец, Притисок Оценка 2150 PSI, Вратило Кол 1, Вратило Должина 1.75 Во, Мин Масло Вискозност 100 SUS, Max Масло Temp 180 С, Должина 6.20 Во, Ширина 3.31 Во Висина 3.31 Во'.

Основни карактеристики

Најдобри понуди