• Обновено
Grindmaster-Cecilware W0320020 Мотор, Возење Двојна Циклус 1/2Hp 115V

Grindmaster-Cecilware W0320020 Мотор, Возење Двојна Циклус 1/2Hp 115V

Rating 
DEN 13368.24

Залиха
Во магацинот.

Вистински ОЕМ замена дел.Глобален производител на топло-ладно, и замрзнати пијалаци за издавање опрема, како и комплементарни foodservice опрема линија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Мелење мајстор - Cecil ware W0320020 Мотор, Возење Двојна Циклус 1/2 Hp 115 V.Вистински ОЕМ замена дел.Глобален производител на топло-ладно, и замрзнати пијалаци за издавање опрема, како и комплементарни foodservice опрема линија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди