• Обновено
Manitowoc Пијалаци 020003650 115V Мотор

Manitowoc Пијалаци 020003650 115V Мотор

Rating 
DEN 1678.80

Залиха
Во магацинот.

Вистински ОЕМ замена дел.Manitowoc Пијалаци е лидер во комерцијални пијалаци и услуги индустрија.Вистински ОЕМ делови обезбеди безбедност, сигурност, и оптимални перформанси.Одобрени од страна на оригинална опрема производителот (ОЕМ).Наменет само за дизајниран и да се наведат употреба.На Manitowoc Пијалаци 020003650 115 V Мотор е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.Manitowoc Пијалаци е лидер во комерцијални пијалаци и услуги индустрија.Одобрени од страна на оригинална опрема производителот (ОЕМ) и се наменети само за дизајниран и да се наведат употреба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди