• Обновено
Хидраулични Моторни, 10.1 сертификати во/rev, 4 Болт

Хидраулични Моторни, 10.1 сертификати во/rev, 4 Болт

Rating 
DEN 2085.60

Залиха
Во магацинот.

Цена За : Секоја Ширина (Во.) : 4.24 Порта Тема : 1/2-14 NPTF Серија : S Вратило Кол. (Во.) : 1 Предмет : Хидраулични Моторни Притисок Оценка (PSI) : 2300 Порта Тип : Страна Мин.Масло Вискозитет : 70 SUS Висина (Во.) : 4.24 Страната Планината : 4 Болт, 1.75" Пилот Континуирано вртежен момент : 2567 во.-lb.Вратило Должина (Во.) : 1.75 Должина (Во.) : 5.94 Раселување (Cu.Во./Rev.) : 10.1. Max.Масло Темп. (F) : 180 Вратило Тип : Внесувањето Max.ВРТЕЖИ во минута : 353 вртежи во минута Монтажа Плоча Ширина : 4.24" Макс.Масло Темп. : 180 Степени F Порта Големина : 1/2" NPT Вратило Должина : 1.75" Окно Кол. : 1" Порта Локација : Страна Висина : 4.24" Притисок Оценка : 1900 psi Зафатнина : 9.7 сертификати.во./rev. Должина : 5.94" Земјата на Потекло (предмет на промена) : сад. 'Хидраулични Моторни, 9.7 сертификати.во./rev. Раселување, Континуирано вртежен момент 2567 во.-lb., Прирабница Планината 4 Болт, 1.75 Во.Пилот, Во 1/2.NPT Порта Големина, од Страна на Пристаништето Локација, Јама Кол. 1 In., Мин.Масло Вискозност 70 SUS, Макс.ВРТЕЖИ во минута 353 вртежи во минута, Притисок Оценка 1900 psi, Вратило Тип Внесени, Макс.Масло Темп. 180 Степени F, Вратило Должина 1.75 Во., Должина 5.94 Во., Висина 4.24 Во., Монтажа Плоча Ширина 4.24 Во.'.

Основни карактеристики

Најдобри понуди