• Обновено
Шепа Патрола, Трансформирање ШЕПА Patroller со Двојна Возило Лансери, Рајдер Акција Фигура и АТВ Играчка Автомобил, Играчки за Деца на Возраст од 3 и до

Шепа Патрола, Трансформирање ШЕПА Patroller со Двојна Возило Лансери, Рајдер Акција Фигура и АТВ Играчка Автомобил,

Rating 
DEN 1559.76

Залиха
Во магацинот.

Се ВКЛОПУВА 6 ШЕПА ПАТРОЛА ИГРАЧКА АВТОМОБИЛИ : Има соба во внатрешноста на ШЕПА Patroller за 2 возила, плус соба на врвот за 4 дополнителни ШЕПА Патрола возила и играчки личности од вашата колекција (се продава одделно)!.DUAL ВОЗИЛО ЛАНСЕРИ : Load Рајдер, неговата АТВ (вклучен) и друга pup и возило (не се вклучени) до задниот рампата, повлечете ја рачката и да се поттикнат на копчиња за да го стартувате вашиот ШЕПА Патрола бројки и возила за спасување!.ШЕПА ПАТРОЛА ИГРАЧКИ : ШЕПА Патрола деца играчки, акција фигури, играчка автомобили и playsets се совршени подароци за родендените и вашиот одмор играчка листа 2021, за деца на возраст од 3 и горе, да се создаде мисии со нивните омилени кученца!.Предучилишна играчки за возраст од 3 и нагоре.Вклучува : 1 ШЕПА Patroller, 1 Рајдер (Сл, 1 Рајдер Возило, 1 Налепница Лист, 1 Настава на Состојба.Се здружи со Рајдер и кученца и да ви помогне да заштедите на ден со ШЕПА Patroller!.Кога неволја штрајкови, навивам за спасување со работните тркала!Притиснете го копчето на страната на ШЕПА Patroller да се направи врати се трансформира – тие лифт, откривање на возило лансери!Повлечете ја рачката на позиција на лансери, потоа притиснете го проектил копчиња за да испратите Рајдер и друг pup се директно во акција – тоа е толку многу забавно!За да го активирате звучни ефекти, притисни на копчето на врвот.Опфатени со Спин Господар Грижа и Посветеност.АКЦИЈА ФИГУРА, ВОЗИЛА И ЗВУЧНИ ЕФЕКТИ : Доаѓа со Рајдер ШЕПА Патрола фигура, АТВ и реални звучни ефекти – притиснете го копчето на врвот! 3 LR44 батерии вклучени.ЕПСКИ ВРАТАТА ТРАНСФОРМАЦИЈА : Притиснете го копчето на страната на ШЕПА Patroller за возбудлива вратата трансформација – страни отворат и подигнете нагоре, откривајќи двојна возило лансери внатре!.Видете подолу за целосна детали.

Основни карактеристики

Најдобри понуди