• Обновено
LLPT Двојно Двострано Лента Акрилик Водоотпорен Остатоци Слободни Силна Монтажа Лента 0.4 Инчен x 108 Нозете Јасно(AC0400)

LLPT Двојно Двострано Лента Акрилик Водоотпорен Остатоци Слободни Силна Монтажа Лента 0.4 Инчен x 108 Нозете

Rating 
DEN 2186.40

Залиха
Во магацинот.

Премија одделение за монтажа лента дека е оценет за да се одржи од 5 до 20 килограми маса тежина на квадратен инч со двострано лепливоста; времето-доказ лепило дава право дома и претпријатието сопственикот да имаат тесни врски; ѕидот безбедно лепило овозможува стан renters, студентите, сопствениците на куќи, наставниците и канцелариски работници привремено пост разни предмети на ѕидовите LLPT сугерира користење на ЛЕПЛИВОСТА ПРОМОТОР да се зголеми почетна поврзување на сила, барај ASIN : B098747 W2 K за LLPT 94 ЛЕПЛИВОСТА ПРОМОТОР или други брендови, исто така, ќе работат со LLPT Акрилик Ленти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди