• Обновено
DINGZXC Телескоп Телескоп Маскирна Брод Hjg7X50,

DINGZXC Телескоп Телескоп Маскирна Брод Hjg7X50,

Rating 
DEN 1116.00

Залиха
Во магацинот.

Постојат Многу Производи во Оваа Продавница, Па Можете Да го Изберете Вашиот Омилен Овде.Ние Ви Обезбеди Висок Квалитет на Производи и Услуги.Ако Имате Било какви Прашања во Врска со Производ, ве Молиме Контактирајте со Нас Што е Можно поскоро.Окулар Дијаметар : 28 Mm, Цел Дијаметар : 50 Mm.Призмата Систем : Пол, Нето Тежина : 1140 G.Излез Растојание : 26.6 Мм, Зголемување : 7 Пати, Излезете Дијаметар : 7. 05 Mm.Фокусирајќи се на Чекање : Бинокуларна Фокус, Километар Поле на Гледање : 131 M/ 1000 M, Премачкување : Multilayer Широкопојасен Зелена Филм.Постојат Многу Производи во Оваа Продавница, Па Можете Да го Изберете Вашиот Омилен Овде.Ние Ви Обезбеди Висок Квалитет на Производи и Услуги.Ако Имате Било какви Прашања во Врска со Производ, ве Молиме Контактирајте со Нас Што е Можно поскоро.Главно се Користи за Туризам, Бизнис Посети, Птицата Гледа, Отворено Кампување, Концерти Итн.Излез Растојание : 26.6 Мм, Зголемување : 7 Пати, Излезете Дијаметар : 7. 05 Mm Eyepiece Дијаметар : 28 Mm, Цел Дијаметар : 50 Mm Focusing Режим : Бинокуларна Фокус, Километар Поле на Гледање : 131 M/ 1000 M, Премачкување : Multilayer Широкопојасен Зелена Film Body Материјал : Метал Тело, Водоотпорен : Nitrogenfilled Водоотпорен, Големина : 200 X57 X198 Mm Prism Систем : Пол, Нето Тежина : 1140 G.

Основни карактеристики

Најдобри понуди