• Обновено
Lifeworks Молња Кабел за 8 pin Молња Уреди - Теал

Lifeworks Молња Кабел за 8 pin Молња Уреди - Теал

Rating 
DEN 351.60

Залиха
Во магацинот.

Apple MFi Заверена - MFi Тестирани & Заверена од страна на Apple за своите i Phone 6, 6 Плус, 5/5 S/5 C i Pad Воздухот, i Pad Mini со Retina, i Pad 4 генерација, i Pad Mini, i Pod Touch 5 генерација, i Pod Nano 7 генерација.Трошоци и syncs со поврзување на USB конекторот во вашиот ѕид полнач или компјутер.Станот дизајн е одлично за чување на кабелот од заплитане.Здрав TPE јакна за издржливост, withstands наведнува и повеќекратна употреба.Apple MFi Заверена - MFi Тестирани & Заверена од страна на Apple за своите i Phone 6, 6 Плус, 5/5 S/5 C i Pad Воздухот, i Pad Mini со Retina, i Pad 4 генерација, i Pad Mini, i Pod Touch 5 генерација, i Pod Nano 7 и syncs со поврзување на USB конекторот во вашиот ѕид полнач или компјутер Рамен дизајн е одлично за чување на кабелот од заплитане Здрав TPE јакна за издржливост, withstands наведнува и повеќекратна употреба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди