• Обновено
Кобра Чиста СИНУСНА 400W Моќ Инвертер, Преносни – 400 Вати Автомобил Полнач, 2 Основи AC Места, 2 Брзо Полнење USB Порти и Далечински Контролер (CPIALCDG1) Компатибилен

Кобра Чиста СИНУСНА 400W Моќ Инвертер, Преносни – 400 Вати Автомобил Полнач, 2 Основи AC Места, 2 Брзо Полнење

Rating 
DEN 3118.80

Залиха
Во магацинот.

400 W КОНТИНУИРАНО / 800 W ВРВ МОЌ - Со 400 W на Чиста синусен облик моќ, ќе бидете во можност да го наплаќаат и моќ со вашиот медицински помагала, чувствителен електроника, паметни телефони, лаптопи, забава помагала, како и други мобилни уреди - безбедно и сигурно.КОБРА ДАЛЕЧИНСКИ КОНТРОЛЕР КОМПАТИБИЛНИ - Надгледување и полнење преносни уреди со Брзо Полнење USB од било каде во внатрешноста на вашето возило.Далечинскиот вклучува 3.0 AMP USB-а и USB-C брзо полнење пристаништа. 2 GFCI ЗАШТИТЕНИ AC МЕСТА - Лесно енергија до 2 од вашите медицински апарати, електроника, или мали апарати со овој пренослив апарат, вклучува GFCI заштитени AC места за секој.ТЕШКИ КАБЛИ - Вклучува 16" #12 AWG и 12 V Кабли, и direct-to-батеријата и удобен автомобил додатоци.ПЕНТАГОН за ЗАШТИТА на БЕЗБЕДНОСТА и индустрија-водечки 2-годишна гаранција.ДАРОТ НА СИЛА - се Шири љубовта оваа сезона, со давање на вашата сакана одмор подарок што ги држи на давање!Нема време како подарок за вас да се покаже колку ти е гајле од kinki некој со радост моќ!.Стил : CPI400 PSW.

Основни карактеристики

Најдобри понуди