• Обновено
SanDisk Екстремни Про 32GB Micro SD Мемориска Картичка за GoPro Херој 9 Црна Камера (Hero9) UHS-1 U3 / V30 А1 4K Класа 10 (SDSQXCG-032G-GN6MA) Пакет со (1) Сè, Но Stromboli SDHC & Микро Читач на картички

SanDisk Екстремни Про 32GB Micro SD Мемориска Картичка за GoPro Херој 9 Црна Камера (Hero9) UHS-1 U3 / V30 А1

Rating 
DEN 414.96

Залиха
Во магацинот.

San Disk micro SDXC и micro SDHC картички се температура доказ, вода доказ, шок доказ и x-ray доказ, па тие ќе издржи тешки услови и солиден терени.Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Температура-доказ, вода-доказ, шок-доказ, и да се х-зраци доказ - изградена за тешки услови, па ова компатибилен Go Pro мемориската картичка е совршен за сите ваши голема брзина авантури!.Компатибилна Мемориска картичка за Go Pro Hero9 акција камери.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Пакетот вклучува (1) 32 GB Micro SD San Disk Мемориска картичка (San Disk Екстремни Про) со Адаптер и (1) Сè, Но Stromboli Мулти Слот за Картичка Читателот - Вклучува SD, Micro SD, М2, и MS слотови за лесно transferfor лесно гледање и пренесување на вашиот Go Pro Херој 9 видеа и слики.Пакетот вклучува : (1) 32 GB San Disk Мемориска Картичка Micro Екстремни Про со Микро да SD Адаптер и (1) Сè, Но Stromboli Micro SD (ТФ) и SD Читач на картички.Префрлете ги вашите фотографии, видеа, музика, и податоци за брзо и снимање на супер брз и со високи перформанси брзини.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Избрана спецификации вклучуваат Класа 10, UHS Брзина Класа 3 (U3), А1, Видео 30 (V30), 4 K UHD и Full HD што значи вашата картичка е подготвена за forays во виртуелната реалност и 360 ° снимање на видео.

Основни карактеристики

Најдобри понуди