• Обновено
ALERTSEAL 64GB UHS-I (U3) / Класа 10 (C10) microSD ТФ Мемориска Картичка со SD Адаптер (U3-64GB)

ALERTSEAL 64GB UHS-I (U3) / Класа 10 (C10) microSD ТФ Мемориска Картичка со SD Адаптер (U3-64GB)

Rating 
DEN 208.56

Залиха
Во магацинот.

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .UHS-I U3 мемориската картичка е идеален за паметен Телефон, dslr фото, акција камера и таблети, обезбедува високи перформанси и дополнителна меморија. 64 GB U3 micro SD испорачува 80 MB/s прочитајте брзина и 40 MB/s пишување брзина.micro SDXC е вода-доказ , магнет-доказ (МРИ), X-ray (Аеродром), и работи -25~85℃. 64 GB меморија на картичката може да сними и споделување 3 часа 4 K UHD видео, 18,800 фотографии, 9,900 музика или 10 часа Full-HD видео.Цел живот Производителот Гаранција, замена обезбедува бесплатно во секое време.ALERTSEAL микро sd картичка u3 64gb се компатибилни со 4 K Видео,Android паметни телефони, таблети ,камери и smart watch.Работа Температура : 0 C до 70°C. Shockproof.Температура-доказ.Водоотпорен.X-ray-доказ.Магнетни доказ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди