• Обновено
SanDisk 64GB Мемориската Картичка Екстремни Работи со Gopro Херој 7 Црна, Сребрена, Hero7 Бела UHS-1 U3 А2 Микро SDXC Пакет со (1) Сè, Но Stromboli 3.0 Микро/SD Читач на картички

SanDisk 64GB Мемориската Картичка Екстремни Работи со Gopro Херој 7 Црна, Сребрена, Hero7 Бела UHS-1 U3 А2 Микро

Rating 
DEN 468.96

Залиха
Во магацинот.

Компатибилен со новата Gopro Херој 7 Црна, Hero7 Сребро, Херој 7 Бела, Херој 6, Херој (2018), Херој 5, Карма Летало, Херој 4, Сесија, Херој 3, 3+, Херој + Црна, Сребрена Бела Камери.Пренос на брзини на 160 MB/s читање и 60 MB/s напишете брзини за вашиот паметен телефон или таблет. (SDSQXA2-064 G-GN6 MN).Температура-доказ, вода-доказ, шок-доказ, и да се х-зраци доказ - изградена за тешки услови!.На Сè, Но Stromboli Комбо SD/ТФ 3.0 Читач за Мемориска Картичка ќе ви овозможи да пренос на податоци брзо, лесно и ефикасно со 3.0 брзина!.Рекорд на акција и да се добие Целосна HD & 4 K Ултра HD видео на Android паметни телефони, камери и Go Pro акција камери.На San Disk Екстремни micro SDXC UHS-I Картичка endures тешки услови и солиден терени.Екстремно брзо брзини помогне да се фати на авантури ќе патување на.Пренесување на вашите податоци брзо и снимање на супер брзи и големи брзини на ветрови.Пакетот вклучува : (1) 64 GB Микро Екстремни А2 Мемориската картичка (1) Сè, Но Stromboli (TM) 3.0 Комбо SD/ТФ Читателот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди