• Обновено
SanDisk Професионални Ултра 64GB MicroSDXC GoPro Херој 3 Картичката е Прилагодено форматирана за висока Брзина Lossless Снимањето! Вклучува Стандардната SD Адаптер. (UHS-1 Класа 10 Заве

SanDisk Професионални Ултра 64GB MicroSDXC GoPro Херој 3 Картичката е Прилагодено форматирана за висока Брзина

Rating 
DEN 272.40

Залиха
Во магацинот.

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .Оваа San Disk Micro SDXC картичка е специјално дизајниран за вашиот Херој 3+!.Споделување вашите содржини збирки со пријателите, семејството и колегите лесно.San Disks отстранлив складирање решение специјално дизајнирани за мобилни телефони со проширување слотови.Нејзините ултра-мали димензии троши многу малку енергија од вашиот мобилен телефон, да ви даде подолг век на батеријата на вашиот телефон.Сега можете веднаш да преместите слики помеѓу повеќе уреди за споделување и печатење со користење на оваа карта, како и.Професионални Ултра 64 GB Micro SDXC Go Pro Херој 3+ San Disk картичка е прилагодено форматирана за висока брзина lossless снимањето!Вклучува Стандардната SD Адаптер. (UHS-1 Класа 10 Заверена 80 MB/sec) ASIN : 9973399986 EAN : 9789973399984.

Основни карактеристики

Најдобри понуди