• Обновено
32GB SanDisk Ултра UHS-I Класа 10 80mb/s MicroSDXC Мемориската Картичка работи со НОВИОТ Nintendo 3DS XL Видео Игра со Сè, Но Stromboli Читач за Мемориска Картичка

32GB SanDisk Ултра UHS-I Класа 10 80mb/s MicroSDXC Мемориската Картичка работи со НОВИОТ Nintendo 3DS XL Видео

Rating 
DEN 282.48

Залиха
Во магацинот.

Пакетот вклучува (1) 32 GB San Disk micro SD картичка (Модел : SDSQUAR-032 G-GN6 MN) и (1) Сè, Но Stromboli (TM) Микро Картичка Читателот.Компатибилен со НОВИОТ Nintendo 3 DS XL.Прочитајте брзина до 98mb/s; номинална А1 за стан перформанси и UHS Брзина Класа U1 и Брзина на Класа 10 за Full HD видео снимање и репродукција.Shockproof, температура-доказ, водоотпорен, и да се Х-зраци-доказ.Идеален за Android-базирани паметни телефони и таблети.San Disk Ултра 32 GB UHS-I Класа 10 за Новиот Nintendo 3 DS XL Конзола за игри со Сè, Но Stromboli Читач за Мемориска Картичка.

Основни карактеристики

Најдобри понуди