• Обновено
ALERTSEAL 16GB UHS-I (U3) / Класа 10 microSDHC/ТФ Флеш Мемориска Картичка со SD Адаптер (U3-16GB)

ALERTSEAL 16GB UHS-I (U3) / Класа 10 microSDHC/ТФ Флеш Мемориска Картичка со SD Адаптер (U3-16GB)

Rating 
DEN 114.96

Залиха
Во магацинот.

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .UHS-I U3 мемориската картичка е идеален за паметен телефон, обезбедува високи перформанси и дополнителна меморија. 16 GB U3 micro SD испорачува 60 MB/s прочитајте брзина и 45 MB/s пишување брзина.micro SDHC UHS-I (U3) е вода-доказ (IPX67), магнет-доказ (МРИ), X-ray (Аеродром), и работи -25~85℃. 16 GB мемориски картички може да го спаси и споделување на 45 минути 4 K UHD видео, 4,700 фотографии, 2,500 музика или 2,5 часа Full-HD видео.Цел живот Производителот Гаранција, замена обезбедува бесплатно во секое време.ALERTSEAL микро sd картичка u3 16gb се компатибилни со 4 K Видео,Android паметни телефони, таблети ,камери и smart watch.Работа Температура : 0 C до 70°C. Shockproof.Температура-доказ.Водоотпорен.X-ray-доказ.Магнетни доказ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди