• Обновено
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Алкател OneTouch ПОП Д1 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Алкател OneTouch ПОП Д1 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Rating 
DEN 599.76

Залиха
Во магацинот.

Сите права се задржани.✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Алкател One Touch ПОП Д1 паметен Телефон со San Flash-ТМ.Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.000 Фотографии една Минута!До 120 MB/s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики со просечна големина на 3.San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и вон конкуренција.(А1 UHS-1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивидуални тестери докажува Потврдена од страна на San Flash™. ✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1-номинална перформанси супер перформанси картичка што оди до 1500 прочитајте IOPS, 500 напишете IOPS. ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB/s, што е околу 1. ✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за Алкател One Touch ПОП Д1 за сите тоа го прави.

Основни карактеристики

Најдобри понуди