• Обновено
Ултра 128GB MicroSDXC Работи за WileyFox Брза 2 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 128GB MicroSDXC Работи за WileyFox Брза 2 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Rating 
DEN 1079.76

Залиха
Во магацинот.

Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.Врз основа на внатрешни тестирање.Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и вон конкуренција. ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе батерија складирање додека во нормална работа. ✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за Wiley Fox Брза 2 за сите тоа го прави. ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB/s, што е околу 1.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.Сите права се задржани.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет.San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.

Основни карактеристики

Најдобри понуди