• Обновено
Ултра 64GB MicroSDXC Работи за Лава, Ирис 503 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 64GB MicroSDXC Работи за Лава, Ирис 503 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Rating 
DEN 791.76

Залиха
Во магацинот.

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.000 Фотографии една Минута!До 120 MB/s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики со просечна големина на 3.San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен.✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата ЛАВА Ирис 503 паметен Телефон со San Flash-ТМ. ✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1-номинална перформанси супер перформанси картичка што оди до 1500 прочитајте IOPS, 500 напишете IOPS.Врз основа на внатрешни тестирање. ⚡Професионални Ултра работи за вашиот 64 GB за ЛАВА, Ирис 503 паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет.Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди