• Обновено
ALERTSEAL 16GB UHS-I (U3) / Класа 10 microSDHC/ТФ Флеш Мемориска Картичка со SD Адаптер (U3-16GB)

ALERTSEAL 16GB UHS-I (U3) / Класа 10 microSDHC/ТФ Флеш Мемориска Картичка со SD Адаптер (U3-16GB)

Rating 
DEN 187.20

Залиха
Во магацинот.

UHS-I U3 мемориската картичка е идеален за паметен телефон, обезбедува високи перформанси и дополнителна меморија. 16 GB U3 micro SD испорачува 60 MB/s прочитајте брзина и 45 MB/s пишување брзина.micro SDHC UHS-I (U3) е вода-доказ (IPX67), магнет-доказ (МРИ), X-ray (Аеродром), и работи -25~85℃. 16 GB мемориски картички може да го спаси и споделување на 45 минути 4 K UHD видео, 4,700 фотографии, 2,500 музика или 2,5 часа Full-HD видео.Цел живот Производителот Гаранција, замена обезбедува бесплатно во секое време.ALERTSEAL микро sd картичка u3 16gb се компатибилни со 4 K Видео,Android паметни телефони, таблети ,камери и smart watch.Работа Температура : 0 C до 70°C. Shockproof.Температура-доказ.Водоотпорен.X-ray-доказ.Магнетни доказ.

Основни карактеристики

Најдобри понуди