• Обновено
KFI Производи 101115 TigerTail Забавува Систем Планината

KFI Производи 101115 TigerTail Забавува Систем Планината

Rating 
DEN 1531.44

Залиха
Во магацинот.

Постојана тензија.Само заклучување кука за складирање, без електрични делови за да се изгори.Држи вашиот опрема чисти, бидејќи не постојат повеќе валкани забавува ремени за носење, 100% здрав компоненти.Шут разрушен пред да биде прав обложени црна.Задржи што е прикачена на вашиот UTV е приемникот така што секогаш е удобно овде кога ви треба.Планината за KFI е Tiger Tail Забавува Систем.Опашката обезбедува тешка и метежот слободни забавува систем за вашата UTV.Бидејќи го забавува систем е целосно интегриран на вашиот UTV, никогаш не ќе мора да го оставиме тоа зад себе и да го прави овој пригоден прилог.Лесен за употреба, Tiger Tail Забавува Систем е 100% произведено во САД.Квалитетот изграден со 3/16 инчен одделение 50 челична конструкција и 12 на нозете на 12,000 фунти просек кршење сила јаже со носат отпорни слој, ова забавува систем ќе се справи со речиси секоја работа може да се мисли на.Бидејќи тоа е целосно затворена и подмачкано механизам тестирани за да 14,000+ циклуси и прав обложени црна, на Tiger Tail Забавува Систем ќе трае долго време.Постојана напнатост, се Само дел за кука за складирање, Без електрични делови за да се изгори, Држи вашиот опрема чисти, бидејќи не постојат повеќе валкани забавува ремени за носење 100% здрав компоненти, Снимен разрушен пред да биде прав обложени црна, се Задржи што е прикачена на вашиот UTV е приемникот така што секогаш е удобно овде кога ви треба.

Основни карактеристики

Најдобри понуди