• Обновено
ПРЕДУПРЕДУВААТ 72008 АТВ Крик Систем на Монтирање

ПРЕДУПРЕДУВААТ 72008 АТВ Крик Систем на Монтирање

Rating 
DEN 1491.36

Залиха
Во магацинот.

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Обезбедува максимална влечење моќ со минимален стрес.Завртки директно на АТВ структура, нема сечење или измислица е потребно.Поле тестирани за целосна крик капацитет да обезбеди најдобри перформанси стандарди во индустријата.Сите монтажа хардвер и инструкции се вклучени.Дизајнирани за специфични модели на Kymco atv настана.ПРЕДУПРЕДУВААТ winches и да ги ПРЕДУПРЕДАТ АТВ монтажа колекции се изведуваше заедно како систем за да се обезбеди максимална влечење моќ додека да издржи стресови кои се среќаваат во winching операции.Зголемената системи гром директно на АТВ структура - нема сечење или измислица е потребно.За време на winching, комбинација на ПРЕДУПРЕДУВААТ крик и ПРЕДУПРЕДУВААТ на монтирање на комплет дистрибуира тежината на влече товар во текот на АТВ рамка, обезбедување дополнителна стабилност и минимизирање на можноста од оштетување на АТВ или да влијае на неговиот возење и ракување.Заедно како систем тие се полето тестирани за целосна крик капацитет да обезбеди најдобри перформанси стандарди во индустријата и да ви даде резултатите кои ги очекуваме.На ПРЕДУПРЕДУВААТ АТВ крик на монтирање на системот е дизајниран да се качи на вашиот ПРЕДУПРЕДУВААТ крик на вашиот АТВ.Секоја монтажа системи е наменета за одредена АТВ марка и модел.Сите монтажа хардвер и инструкции се вклучени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди