• Обновено
Длабока Релаксација 4 CD Set - Благотворно Природата Звуци Цд-а плус Смирувачки Гитара со Океански Бранови CD - за Медитација, Релаксација, Спиење, Бел Шум -

Длабока Релаксација 4 CD Set - Благотворно Природата Звуци Цд-а плус Смирувачки Гитара со Океански Бранови CD

Rating 
DEN 550.80

Залиха
Во магацинот.

Опуштете се, Де-стрес Или Заспие На Смирувачки Звуци На Природата, Или Смирување на Гитара со Океанот Waves Feel напната, по долго, произлегуваат и од стресни ден?Дали имате проблеми со заспивање и престојуваат спие?Се срамнети да мирно место со Длабока Релаксација 4 ЦД-то Сет.Плус, ќе се разбудам освежен следното утро - без тоа уморен чувство што би се со спиењето лековите.Ќе лебдат во мирен сон.Ќе се чувствуваат мир и спокојство мие над вас како напнатост и стрес се троши далеку.Она што нема да можете да добиете?Одвлекување на вниманието!Вашиот Цд-а немаат jarring позадина звуци, или оттргнува звуци.Не можат да чекаат за вашиот Цд-а за да се дојде?Преземете ги сега!.Овие се професионални, квалитетни Цд-а направени во САД и за разлика од поевтини Цд-а, тие ќе работат во сите CD-плеери, гарантирано!Додади во кошничка now If те сакам звуци на природата, или ако сте едноставно жедни за мир и спокојство - цел на оваа CD поставите веднаш.Овие врвен квалитет Цд-а се одлични за создавање на бел шум да се удави од надворешни звуци, како што полека, нежно да се релаксираат вас.Вашиот Цд-а да обезбеди : - Над 3 часа на вистинска природа снимки плус 1 час на смирување гитара музика без оттргнува звуци, досадни циклуси, или водени relaxations (зборувањето)- Професионален квалитет за свежи, чисти аудио звук - Подарок квалитет премиум пакување - 6-месечна гаранција : Ако не сакаат овие релаксирачки Цд-а, ги врати во рок од 6 месеци на испорака за целосна наплата Плус - процент од профитот се донирани за Луси е Љубов Автобус, непрофитна организација која обезбедува бесплатна музика терапија услуги за педијатриски ракот на пациентите во Нова Англија.САМО природа и смирувачки гитара Цд-а создадена од страна на музика терапевт од областа на употребата на звукот и музиката да помогне да се намали вознемиреност, стрес, и несоница.

Основни карактеристики

Најдобри понуди