• Обновено
Trico 37053 Buna-N Спектар Opto Matic Јака, Сина (Пакување од 10)

Trico 37053 Buna-N Спектар Opto Matic Јака, Сина (Пакување од 10)

Rating 
DEN 155.76

Залиха
Во магацинот.

Opto Matic јака.Buna-N јака за Opto Matic oiler масло ID.Се користи во врска со подмачкување боја кодирање системи.Достапни во сина боја.Удобно да се продаваат во пакети од десет.Сина гума јака боја за кодирање на Opto-Matic oilers.Спектар Opto-Matic јаки слајд над горниот кастинг на Trico е Opto-Matic oilers и затворен систем oilers за лесна идентификација на лубрикант тип.Боја-код постојано ниво oiler да одговара на лубрикант издавање контејнери, како што се Масло Безбедно, за да се избегне вкрстена-контаминација и misapplication на лубрикант.

Основни карактеристики

Најдобри понуди