• Обновено
Trico DSC-1M Месинг Централно Подмачкување Единица за Контрола, М8 x 1.0 UNF, 1 Проток

Trico DSC-1M Месинг Централно Подмачкување Единица за Контрола, М8 x 1.0 UNF, 1 Проток

Rating 
DEN 126.24

Залиха
Во магацинот.

Токму произведени точно apportion масло за секој подмачкување точка.Дувачкиот изградба.За употреба на континуираните системи за подмачкување.Проток 1 (помал број, помал проток (скала 5/0-5).Контрола единици се користи со сите континуиран систем електрични пумпи за да се обезбеди прецизна контрола на лубрикант на секој подмачкување точка.Бидејќи пумпа тек е континуиран, внатрешна проверка вентил не е потребна.Токму произведени точно apportion масло за секој подмачкување точка.Дувачкиот изградба.За употреба на континуираните системи за подмачкување.Проток 1 (помал број, помал проток (скала 5/0-5).М8 x 1.0 UNF тема.

Основни карактеристики

Најдобри понуди