• Обновено
Trico DTM-3 Месинг Централно Подмачкување Метар Единица, 1/8 NPT Машки, 3 Проток

Trico DTM-3 Месинг Централно Подмачкување Метар Единица, 1/8 NPT Машки, 3 Проток

Rating 
DEN 124.80

Залиха
Во магацинот.

Токму произведени точно apportion масло за секој подмачкување точка.Дувачкиот изградба.Пролет натоварени проверете вентил вклучени за употреба на цикличниот системи за подмачкување.Проток 3 (помал број, помал проток (скала 5/0-5).Метар единици се користи со сите цикличниот систем електрични и рачни пумпи за да се обезбеди прецизна контрола на лубрикант на секој подмачкување точка.Пролет натоварено проверете вентил држи воздухот од внесување на систем кога лубрикант не се доставени до метар единица.Токму произведени точно apportion масло за секој подмачкување точка.Дувачкиот изградба.Пролет натоварени проверете вентил вклучени за употреба на цикличниот системи за подмачкување.Проток 3 (помал број, се помали тек) (скала 5/0-5). 1/8" NPT машки.

Основни карактеристики

Најдобри понуди