• Обновено
Trico DCM-4M Месинг Централно Подмачкување Метар Единица, М8 x 1.0 х 1/8 BSPT, 4 Проток

Trico DCM-4M Месинг Централно Подмачкување Метар Единица, М8 x 1.0 х 1/8 BSPT, 4 Проток

Rating 
DEN 124.56

Залиха
Во магацинот.

Токму произведени точно apportion масло за секој подмачкување точка.Дувачкиот изградба.Пролет натоварени проверете вентил вклучени за употреба на цикличниот системи за подмачкување.Проток 4 (помал број, помал проток (скала 5/0-5).Метар единици се користи со сите цикличниот систем електрични и рачни пумпи за да се обезбеди прецизна контрола на лубрикант на секој подмачкување точка.Пролет натоварено проверете вентил држи воздухот од внесување на систем кога лубрикант не се доставени до метар единица.Токму произведени точно apportion масло за секој подмачкување точка.Дувачкиот изградба.Пролет натоварени проверете вентил вклучени за употреба на цикличниот системи за подмачкување.Проток 4 (помал број, помал проток (скала 5/0-5).М8 x 1.0 х 1/8" BSPT.

Основни карактеристики

Најдобри понуди