• Обновено
adidas Yeezy Зголеми 350 V2

adidas Yeezy Зголеми 350 V2

Rating 
DEN 7800.00

Залиха
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Развиена од страна на Kanye West, на Adidas Yeezy Зголеми 350 V2 е најновата верзија на популарната 350 модел.Изградени со три-боја Primeknit горниот, тие, исто така, карактеристика внатрешни toebox арматура, 3-Ленти детали на внатрешниот пета, "SPLY-350" детаљ, целосна должина Зголеми технологија, јаже врвки, и постојано полу-проѕирни гумени outsole.

Основни карактеристики

Најдобри понуди