• Обновено
Baofu Галакси Не се Лизга Јога Мат Пердув Вежбање Фитнес Еко Пријателски Топла Мат Долго TPE Количка за Природни нетоксични Пилатес Мат со Носи Торба 71x26

Baofu Галакси Не се Лизга Јога Мат Пердув Вежбање Фитнес Еко Пријателски Топла Мат Долго TPE Количка за Природни

Rating 
DEN 1372.80

Залиха
Во магацинот.

Тоа е погоден за секое отворено места како што се дома, студио за јога, фитнес, парк, плажа, итн.Ние ќе се придржуваат до одлични пред-продажба и услуга по продажбата во комбинација со квалитетни производи за да стане повеќе совршен Продавачот.ИНСТРУКЦИИ за ПЕРЕЊЕ : Машина за миење или рака мие.Спецификации: Материјал : природна гума .Ние сме желни да се слушне твојот глас!.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Нашата јога мат може да се здипли во мал квадрат и се става во вашиот ранец.ЕКО&КОЖАТА ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : јога мат е направен од природни гума, кој е еколошки, не-токсични, висока температура отпорни, и има одлична еластичност.Двојно-layer структура плус не се лизга текстура површината обезбедува најдобар зафат без да се жртвува удобност.Задоволството на клиентите е нашата основна цел Baofu нуди убаво дизајниран кеси, дневни потреби,дома декорација, итн.Пакување : Вклучува песна јога мат и една мала торба.ОДЛИЧНА ПОТ АПСОРПЦИЈА : површината на Јога Мат е направен од велур, мека и кожа-пријателски, може да го апсорбира потта за време на вежбање и за подобрување на триење., додавање на контакт на стилот на секој дом.Ние се инсистира на обезбедување добар шопинг искуство со висок квалитет на материјалите и исклучителна занает дизајн.ПРОТИВ ПРОЛИЗГУВАЊЕ : Се уште се загрижени дека вашиот јога мат, ќе ти се лизга за време на вежбање?Не грижете се!Позадината на нашите Baofu јога мат, има неправилни текстура специјално дизајнирани за оваа намена, кои можат да се спречи лизгање и подобрување на контрола, така што ќе може да се вежба со повеќе самодоверба.Избегне пролонгирана изложување на сонце.Една мала торба е претставен за лесно преносливост.По повторна употреба, тоа нема да предизвика абење и може да се користи постојано.

Основни карактеристики

Најдобри понуди