• Обновено
Baofu Галакси Не се Лизга Јога Мат Пердув Вежбање Фитнес Еко Пријателски Топла Мат Долго TPE Количка за Природни нетоксични Пилатес Мат со Носи Торба 71x26

Baofu Галакси Не се Лизга Јога Мат Пердув Вежбање Фитнес Еко Пријателски Топла Мат Долго TPE Количка за Природни

Rating 
DEN 502.80

Залиха
Во магацинот.

Големина : 71"x26".Една мала торба е претставен за лесно преносливост.Користете ладна вода или мокра крпа за да ги исклучите дамки и сува на ладно место.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Ние се инсистира на обезбедување добар шопинг искуство со висок квалитет на материјалите и исклучителна занает дизајн.Повеќе пот апсорбира, на посилна анти-пропадна функција.Избегне пролонгирана изложување на сонце.Пакување : Вклучува песна јога мат и една мала торба.Топло Совети: Ако имате било какви прашања, или имате било какви предлози за нашите производи, слободно контактирајте со нас.Дали сакате да го додадете дневни потреби за себе или да го најдете начини да ги красат вашата соба, Baofu можат да ги задоволат вашите потреби!Baofu мисијата е кориснички-ориентирана, и задоволството на клиентите е она што се извршуваат.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Нашата јога мат може да се здипли во мал квадрат и се става во вашиот ранец.Задоволството на клиентите е нашата основна цел Baofu нуди убаво дизајниран кеси, дневни потреби,дома декорација, итн.Двојно-layer структура плус не се лизга текстура површината обезбедува најдобар зафат без да се жртвува удобност.Тоа е погоден за секое отворено места како што се дома, студио за јога, фитнес, парк, плажа, итн.Ние ќе се придржуваат до одлични пред-продажба и услуга по продажбата во комбинација со квалитетни производи за да стане повеќе совршен Продавачот.ИНСТРУКЦИИ за ПЕРЕЊЕ : Машина за миење или рака мие., додавање на контакт на стилот на секој дом.ОДЛИЧНА ПОТ АПСОРПЦИЈА : површината на Јога Мат е направен од велур, мека и кожа-пријателски, може да го апсорбира потта за време на вежбање и за подобрување на триење.По повторна употреба, тоа нема да предизвика абење и може да се користи постојано.

Основни карактеристики

Најдобри понуди