• Обновено
Baofu Черепот Не се Лизга Јога Мат Пердув Вежбање Фитнес Еко Пријателски Топла Мат Долго TPE Количка за Природни нетоксични Пилатес Мат со Носи Торба 71x26

Baofu Черепот Не се Лизга Јога Мат Пердув Вежбање Фитнес Еко Пријателски Топла Мат Долго TPE Количка за Природни

Rating 
DEN 782.40

Залиха
Во магацинот.

Повеќе пот апсорбира, на посилна анти-пропадна функција.Топло Совети: Ако имате било какви прашања, или имате било какви предлози за нашите производи, слободно контактирајте со нас.Користете ладна вода или мокра крпа за да ги исклучите дамки и сува на ладно место.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Нашата јога мат може да се здипли во мал квадрат и се става во вашиот ранец.Задоволството на клиентите е нашата основна цел Baofu нуди убаво дизајниран кеси, дневни потреби,дома декорација, итн.Ние сме секогаш обидувајќи се потрудиме да ги задоволат потребите на нашите клиенти и да се постојано подобрување на нашите производи.Пакување : Вклучува песна јога мат и една мала торба.Ние ќе се придржуваат до одлични пред-продажба и услуга по продажбата во комбинација со квалитетни производи за да стане повеќе совршен Продавачот.Двојно-layer структура плус не се лизга текстура површината обезбедува најдобар зафат без да се жртвува удобност.Тоа е погоден за секое отворено места како што се дома, студио за јога, фитнес, парк, плажа, итн.По повторна употреба, тоа нема да предизвика абење и може да се користи постојано.ОДЛИЧНА ПОТ АПСОРПЦИЈА : површината на Јога Мат е направен од велур, мека и кожа-пријателски, може да го апсорбира потта за време на вежбање и за подобрување на триење.Една мала торба е претставен за лесно преносливост.Ние сме желни да се слушне твојот глас!.Големина : 71"x26".Избегне пролонгирана изложување на сонце.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Спецификации: Материјал : природна гума .Ние се инсистира на обезбедување добар шопинг искуство со висок квалитет на материјалите и исклучителна занает дизајн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди