• Обновено
LEIPUPA Јога Коленото Влошки Мат Мека TPE Јога Лактот Перница за Фитнес Салата за Вежбање

LEIPUPA Јога Коленото Влошки Мат Мека TPE Јога Лактот Перница за Фитнес Салата за Вежбање

Rating 
DEN 287.76

Залиха
Во магацинот.

Апсолутно МОРА да се ИМА за секој со коленото прашања, или некој кој само сака да работи надвор удобно.Јога влошки се задржи притисокот на зглобовите кога го држите позира за поудобно јога пракса.Совршен за рацете, зглобовите, колената, лактите или на било кое место ќе треба малку екстра перница.Големина : Прибл. 380*210*5mm, мини доволно и преносни за што да се носат во патување или надвор.Површината текстура прави милост на хард тротоарите и тоа не е лесно да се лизга.Опис : - Површински материјал го прави милост на хард тротоарите и тоа не е лесно да се лизга - Совршени за рацете, зглобовите, колената, лактите или на било кое место ќе треба малку екстра перница - Size : Прибл. 380*210*5mm, мини доволно и преносни за што да се носат во патување или надвор - јога влошки се задржи притисокот на зглобовите кога го држите позира за поудобно јога пракса - апсолутно МОРА да се ИМА за секој со коленото прашања, или некој кој само сака да работи надвор comfortably Specification : - Материјал : TPE Термопластични Еластомер - Боја : Случајни - Size : Прибл. 15x8x0.2in/380x210x5mm Package Вклучува : 1 Pair Јога Коленото Pads Note : ве Молам, разберете дека бојата на објектот ќе ви бидат пратени по случаен избор.

Основни карактеристики

Најдобри понуди