• Обновено
Леново Systemboard GV w/ Кап Fix

Леново Systemboard GV w/ Кап Fix

Rating 
DEN 4031.76

Залиха
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 45 C9895.

Основни карактеристики

Најдобри понуди