• Обновено
Сет од 4 Вртливата Castors со Кочница, Мебел Castors, Транспорт Casters, Без Бучава Workbench Рициново,1/1.25/1.5/2 Инчи, Гума Casters

Сет од 4 Вртливата Castors со Кочница, Мебел Castors, Транспорт Casters, Без Бучава Workbench Рициново,1/1.25/1.5/2

Rating 
DEN 516.00

Залиха
Во магацинот.

6 инчен од 1,5 инчи : 8 × 20 mm / 0.6 во) Тркало ширина : 12/17 mm (0. ◪ , Вклучувајќи - тркала може да се користи за мноштво на апликации.Лесно да се трансформира на било насоки што сакате, и да потрошат малку сила да се движат натаму.Воланот е изработен од КОМПЈУТЕР пластика, роман полимерни материјали кои ги комбинира особините на дебели загради и висок капацитет да ги апсорбира шоковите и вибрации. ♣Го продолжи животот на вашиот подови со овие кат пријателски мека гумени тркала.

Основни карактеристики

Најдобри понуди