• Обновено
HONJIE Пластични Тркала Штекер Мебел Вметнете за Матични Рициново, Контрола Прстен Рициново, Чаир Нозе, Дрвен Мебел Замена 50 Компјутери

HONJIE Пластични Тркала Штекер Мебел Вметнете за Матични Рициново, Контрола Прстен Рициново, Чаир Нозе, Дрвен

Rating 
DEN 239.76

Залиха
Во магацинот.

【Големина】Штекер мерка за 1.3 инчен/33mm висина, 0.31 инчен дијаметар, Одговара најмногу тркала матични големини. 【Количество】Сет на 50 Штекер Ракави. 【Убаво】Тоа има одлична отпорни на абразија, на корозија и ' рѓа ќе биде трае долго време. 【Употреба】Погоден за матични рициново, контрола прстен рициново, чаир, нозете итн. 【ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ】 Ако постои било каква квалитет проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Наплата или Замена за било кој квалитет на проблемот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди