• Обновено
MroMax 1.57 инчен Тркала Кол Најлон Вртливата Рициново Тркала Пластични 360 степени 8мм х 15mm Навој Матични Рициново Тркала 40mm за Канцеларија Стол Стока Полица Црна Тон бе?

MroMax 1.57 инчен Тркала Кол Најлон Вртливата Рициново Тркала Пластични 360 степени 8мм х 15mm Навој Матични

Rating 
DEN 316.56

Залиха
Во магацинот.

57"Навој Дијаметар : 8mm/ 0. Ве молиме мерка на матични големината на вашиот стар casters пред да го купат, во случај на купување на погрешна спецификација casters.Добиете мазна тркалање и полно завртување акција, сите, додека за заштита на вашиот подови. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- 4 Pcs × Вртливата Рициново без Кочница.Но, кога подот е нерамна , понекогаш тоа ќе биде само 3 casters имајќи тежина, па максималната товарот капацитет е 41. 【АПЛИКАЦИЈА】- Совршени како збир на замена нов мебел тркала или голема за да им даде на постарите мебел нов изглед и се чувствуваат. 【ДИЗАЈН】- Две тркала направи сила повеќе униформа, на casters ќе биде постабилна и издржливи.

Основни карактеристики

Најдобри понуди