• Обновено
LASEGO 2 Вртливата Матични Casters со Кочница 3/8 (m10 x 25мм) Тешки Workbench Рициново Тркала Црна СТП Исклучување на Не-Означување Навој Тркала Оптоварување 450 Кг, Монтирање на Пол

LASEGO 2 Вртливата Матични Casters со Кочница 3/8 (m10 x 25мм) Тешки Workbench Рициново Тркала Црна СТП Исклучување

Rating 
DEN 381.36

Залиха
Во магацинот.

КАПАЦИТЕТ : Навој вртливата матични casters се вкупно носивоста 450 кг, лесно да застане на вашиот мебел кабинет и workbench тежина.Црна СТП го исклучите casters доаѓаат со кочница дизајн, удобно директна контрола кога ќе се движат вашиот workbench на друго место.Завртка матични вртливата тркала може да одговара на вашиот тешки проект.Тие може да ротира 360 степени и усвојува топката дизајн, што го прави возен мазни и цврсти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди