• Обновено
Hirate 3 Индустриски Castors, 1/2-13 x 1.5 Навој Матични Вртливата Двојно Заклучување Рициново Тркала(2 со Метални Заклучување) за Коли Dolly Workbench Количка, Вклучува Страната Закл?

Hirate 3 Индустриски Castors, 1/2-13 x 1.5 Навој Матични Вртливата Двојно Заклучување Рициново Тркала(2 со Метални

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

Пакет Содржи : .5"(38mm), ако вашите матични чашката е Метрички М12, ова рициново не е соодветен, ве молиме да ги проверите пред да се купи.МАЗНА & ТИВКА ВОЗЕН : Две прецизни лежишта и мек полиуретан се осигура дека ќе може да се лизга и планирам низ вкупно тишина со овие вртливата casters. 2 ПАРЧИЊА ДВОЈНА LOCKABLE РИЦИНОВО ТРКАЛА : сопирачки заклучува ТРКАЛА и зглобот на МАТИЧНИ истовремено.ИМПЕРИАЛ МАТИЧНИ ГОЛЕМИНА : Нашата рициново тркала се стандардни Американски Големина 1/2"-13, на студ дијаметар е 1/2"-13 UNC и студ должина е 1.ПРАКТИЧНА УПОТРЕБА : Овие мека трајни тркала широко се користи во работилниците, гаражи, кујни, канцеларии, апарати за дома, внатрешна и надворешна.Карактеристики : .ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ ПОДОВИ : Нашата рициново тркала имаат траен и мека гума, полиуретан слој, кој ги прави планирам лесно на било кој тип на подот.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : пакетот доаѓа со 2 парчиња Метал Lockable Casters +2 стандард рициново тркала вклучува 1/2"-13 Страната Заклучување Ореви.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на полиуретан, кој е висока механичка сила, шок апсорпција и ниски-бучава.Со кочница, ефикасно да се запре и да се поправи уредот и да спречи таа да се пресели да се повредат другите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди