• Обновено
Б.К Козметика Амазон Класичен Keratin Коктел Маска (32.мл) Ефективни Keratin Коса Relaxer - произведено во САД - Навлажнувачки Анти Frizz Маска за Коса

Б.К Козметика Амазон Класичен Keratin Коктел Маска (32.мл) Ефективни Keratin Коса Relaxer - произведено во САД

Rating 
DEN 1199.76

Залиха
Во магацинот.

УБАВИНАТА ДО СОВРШЕНСТВО : Добијат третман што ви треба!Имаме за цел да им понуди на највисок квалитет на производот секоја жена заслужува и Б.К Keratin Коктел додава нова димензија на вашата убавина!Нашите третман ќе им даде длабоко климатизација, ревитализација и оштетена коса трендови се врати на ниво што треба!.Се ЗГОЛЕМИ КОСА СИЛА : Нашата Keratin коктел маска е формулиран за да помогне да се зголеми коса трендови, сјае, сила, здравје и на косата на дневна основа. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : На Б.К КОЗМЕТИКА инвестираме многу потребни време во иновации и истражување на најдобрите состојки да ги користиме во нашите производи.Ве молиме да ги споделите со нас, ако не сте 100% задоволни!.НАПРАВЕН ВО САД.Б.К класичен коктел дава префинета комбинација на традиционалните елеганција и природна добрина.Б.К keratin коктел е збогатен со keratin и сончогледово екстракт да ви помогне да придавам влогови и негуваат вашата боја-да се третира и/или keratin третирана коса, оваа длабока третман ќе направи чуда за вашата коса со тоа подобрување на внатрешната сила и поправка на cuticle штета.

Основни карактеристики

Најдобри понуди