• Обновено
Свила Допир на Колаген и Keratin Маска, Природни Keratin Маска за Сува & Оштетена Коса -Исполнет со Keratin Комплекс & Витамини за Храна и Подели Крајот Поправка - 300ml 10.4 оз, Попр?

Свила Допир на Колаген и Keratin Маска, Природни Keratin Маска за Сува & Оштетена Коса -Исполнет со Keratin

Rating 
DEN 1296.00

Залиха
Во магацинот.

Нано-Титаниум Огледало Финиш.IONIC Технологија.Ултра широк 1.5" плочи.Меѓународни двојна напон 100~240 AC. 360° вртливата кабелот за метежот слободна употреба.Прецизност дигитални 450° Целзиусови ултра брзо греење елементи.Уникатно формулиран за да се продолжи животот на било Keratin Зацврстување Третман.Исполнет со највисок квалитет keratin достапни за активно зајакнување и поправка на косата влакна од внатре кон надвор.Крајниот резултат е frizz слободни, лесна и воздушеста чувствуваат, со опуштени и супер мазен изглед.Вашиот секојдневен стил време ќе бидат намалени и до 80%, што ќе ви овозможи да се задржи вашите блескави изглед без време борејќи се поврзани со непослушните коса.

Основни карактеристики

Најдобри понуди