• Обновено
Kerasys Кокосово Масло на Косата Третман 1L

Kerasys Кокосово Масло на Косата Третман 1L

Rating 
DEN 1260.00

Залиха
Во магацинот.

✔️Содржи природни масла состојки за да се направи кршливи и кршливи оштетена коса сјајна и мека. ✔️Содржи природни масла, благо кисела благи грижа, сјајна обвивка, долготраен мирис. ✔️Природен рецепт кој овозможува богата исхрана и противалергиски нега во исто време. ✔️Тоа ја храни и се грижи за кршливи и оштетена коса со додавање на масло слој на косата со додавање на природни масла состојки. ✔️Благи скалпот и нега на коса е можно со слабо кисела формула и богата пена. ✔️Содржи природни масла состојки за да се направи кршливи и кршливи оштетена коса сјајна и мека.

Основни карактеристики

Најдобри понуди