• Обновено
Природни Остри Кожа Mallet Големина 2 Инчен Лице

Природни Остри Кожа Mallet Големина 2 Инчен Лице

Rating 
DEN 407.76

Залиха
Во магацинот.

Остри кожа mallets се користи во метални работи кога работата не може да биде нарушен.Главите се направени од најдобрите квалитет остри кожа.Одлично за заокружување прстен shanks на челик mandrels. 12 инчи долго.Лицето дијаметар е 2", глава должина е 3 ".Остри кожа mallets се користи во метални работи кога работата не може да биде нарушен.Главите се направени од најдобрите квалитет остри кожа .Рачките се тврдо.Одлично за заокружување прстен shanks на челик mandrels. 12 инчи долго.Лицето дијаметар е 2", глава должина е 3 ".

Основни карактеристики

Најдобри понуди