• Обновено
UJ Ramelson Рок Јавор Mallet

UJ Ramelson Рок Јавор Mallet

Rating 
DEN 886.80

Залиха
Во магацинот.

Направена од највисок квалитет на материјали.Изграден за перформанси и издржливост.Направен во сад. 9 1/2" во целина. 3" глава дијаметар. 14oz.Тешко јавор изградба.Најголемиот дел спакувани.Направена од највисок квалитет на материјали.Изграден за перформанси и издржливост.Направен во сад.

Основни карактеристики

Најдобри понуди