• Обновено
Колман Солиден Гума Mallet, 16 оз

Колман Солиден Гума Mallet, 16 оз

Rating 
DEN 479.76

Залиха
Во магацинот.

Целосна танг челик вратило, челик удел puller.Прашање puller се справува до 40 кг.Влечење на сила.Удобност-зафат се справи.Бидете сигурни дека земјата има цврста контрола врз вашиот шатор удели, и фунтата нив со Колман Солиден 16-оз.Гума Mallet.На двострано глава е направен од високо-влијание гума совршен за користење на пластични или челик шатор штипки.Без разлика што сте удар, удобноста-зафат се справи со осигурува ќе се задржи сигурни фатете на вашиот mallet.Кога е време да се спакуваат, челик удел puller го прави лесно да се повлече до вашиот шатор удели, без разлика на тоа каков вид на теренот тие се во тоа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди