• Обновено
TOYANDONA 30 Парчиња Мини Дрвени Рак Hummer Mallets Чекани Школки Чекани за Напукнување Чоколадо,3-Дизајн

TOYANDONA 30 Парчиња Мини Дрвени Рак Hummer Mallets Чекани Школки Чекани за Напукнување Чоколадо,3-Дизајн

Rating 
DEN 487.68

Залиха
Во магацинот.

Овие чекани површината е полиран и полиран без burrs, што го прави побезбеден за деца да се користи.Тоа е најдобро за разноврсна, DIY занаетчиски, креативни материјали за градинка, јајце дрвен чекан.Овие дрвени чекани со мали димензии, мала тежина, лесно да се носат и користат.Мини чекан играчки обезбеди рака обука вежби, кои може да се промовира развојот на babys мускулите.Направен од висок квалитет на природно дрво, која е безбедна и нема гајле.Description The производ е одличен за вашето бебе, трајни и детето безбедно, непречено andno burrs,висок квалитет на цврсто дрво, животна средина нетоксични бои.Themini чекан играчка обезбедува удар, фунта, контрола и друга страна trainingexercises, кој може да се промовира развојот на бебето мускулите.Карактеристики-Боја : како што е прикажано-Материјал : дрвена граѓа-Големина : 14.00 X4.20 X1.90cm, 5.50 X1.65 X0.75inch-Size : 15.00 x 3.80 cm, 5.91 x 1.50 инчен-Size : 14.20 x 2.00 cm, 5.59 x 0.79 инчен - Направен од висок квалитет на дрвен материјал, тие можат да бидат за трајни и долго време се користи.- Модерен моделирање и исклучителен изглед.- Површината е полиран без burrs, што го прави побезбеден за деца да се користат.- Чеканот може да го подобри бебето рака око координација, да ги зајакнат своите раце и да се разбуди нивната креативност.- Тоа исто така може да се користи како родител-дете интерактивни играчка.Можете да го користите да се забавуваат вашите деца.Пакет Including30 x чекани.

Основни карактеристики

Најдобри понуди