• Обновено
STEELHEAD 3-Парче Дрво Рачка Гумени Mallet Set | 8oz, 16oz & 32oz Mallets | Лесни & Трајни, Штрајк-Минимизирање на Рачки, САД-Базирани Поддршка

STEELHEAD 3-Парче Дрво Рачка Гумени Mallet Set | 8oz, 16oz & 32oz Mallets | Лесни & Трајни, Штрајк-Минимизирање

Rating 
DEN 455.76

Залиха
Во магацинот.

[ПОВИКУВА СИТЕ ЗАНАЕТИ] – Одлично за метални работи, дрво работи, автомобилската, HVAC, електрични токму тука, во Атланта, Џорџија.Никогаш не се грижите за вашиот алатки лизгање или не под потешки товари.Сите MOTORHEAD 20 V УЛТРА алат функција 100% сите метални преноси и gearing за крајна алатка за долговечност и ефикасност.MOTORHEAD Алатки се дизајнирани за продолжена употреба, без значителни штетни прегревање и безбедност shutoffs Добиете повеќе направено без да се чека околу алатка да се излади или ресетирате по прегревање или затворање исклучи.Дури и со оваа дополнителна издржливост, знаете секој MOTORHEAD 20 V УЛТРА моќ алатка е уште заштитени со сеопфатна smart топлина и моќта за управување со сензори.Штрајк softwoods, метали и други деликатни материјали со само точниот износ на сила или фунта отидат на помалку деликатна работа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди