• Обновено
Ryehack Mens Мода Тренингот Т Кошула Долг Ракав Мускулите Опремени Кошули Работи Фитнес Tee

Ryehack Mens Мода Тренингот Т Кошула Долг Ракав Мускулите Опремени Кошули Работи Фитнес Tee

Rating 
DEN 647.76

Залиха
Во магацинот.

100% Полиестер.Машина За Миење.Мека s fahion тренингот т shirt е направен од лесен и еластичен материјал, бидете удобно.Совршен за спарување со панталони, фармерки, jogger или неформални панталони.Погодна за секојдневно носење,салата, датира, улица, итн.Она Што Корисниците Се Вели : .Го сакам овој тренингот т кошула.Сум бил во потрага за салата кошула со право се вклопуваат и се водат и јас конечно го најде тоа.Ми се допаѓа ова мускулна кошули.Материјалот е убаво и се вклопуваат е убаво.Оваа тренингот кошула изгледа одлично, е мека да се носат, се вклопува со иста големина обично се носат, и боја е токму како на сликата.Доби овие за мојот дечко, а тој ги сака!!!Оваа кошула ги собере сите кутии, abs тој е многу задоволен!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди