• Обновено
Спорт-Onda Жените Сува Зона Raglan Акцент Т Кошула XXL Зелена Шума

Спорт-Onda Жените Сува Зона Raglan Акцент Т Кошула XXL Зелена Шума

Rating 
DEN 322.08

Залиха
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.L473 3.8-унца 100% полиестер мини пике.Tag-слободен етикета.Set-во ракави, со raglan акцент.Принцезата шевовите за ласкави одговара.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Стил # : L473 целосна атлетик одговара ви овозможува да се движи слободно, додека Сува Зона ткаенини супериорен breathability фитили далеку влага се бори мирис и ви држи ладилникот. 3.8-унца 100% полиестер мини pique Tag-слободен етикета Set-во ракави, со raglan accent Princess шевовите за ласкави се вклопуваат *Поради природата на 100% полиестер перформанси ткаенини посебно мора да се внимава во текот на екран печатење процес.

Основни карактеристики

Најдобри понуди