• Обновено
Craghoppers Лима Жените T-Shirt - SS20

Craghoppers Лима Жените T-Shirt - SS20

Rating 
DEN 1180.80

Залиха
Во магацинот.

Скроени Fit - Елегантни силуета и удобно се вклопуваат.Кратки Ракави - Кул удобност и неограничен движење во текот на тие потоплите денови.Екипажот Вратот - Дава овој врвот на елегантни, модерни заврши.Разноврсна - Идеален за носење во текот на отворено активност или одмор носат.Графички Печати - издвоите стил.

Основни карактеристики

Најдобри понуди