• Обновено
Под Оклоп Жените Исчезне Наруши Мрежа Кратко Sleeve

Под Оклоп Жените Исчезне Наруши Мрежа Кратко Sleeve

Rating 
DEN 779.04

Залиха
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 58% Elasterell-P, 42% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Супер свилен перформанси ткаенина со престојуваат моќ протега без да се жртвува за поддршка & крие без да гледа и голема & bulky.UA Microthread технологија во ткаенина суши побрзо, нема да се држат до вас, нема да chafe & протега без апсорбирање на пот.Материјал фитили пот & суши навистина брзо. 4 начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Жакард мрежа назад & пред панели испорача дополнителни breathability.Супер-свилен перформанси ткаенина со престојуваат моќ протега без да се жртвува за поддршка & крие без да гледа и голема & bulky.UA Microthread технологија во ткаенина суши побрзо, нема да се држат до вас, нема да chafe & протега без апсорбирање на пот.Материјал фитили пот & суши навистина брзо. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Жакард мрежа назад & пред панели испорача дополнителни breathability.Облик полите обезбедува подобрена покриеност без да гледа голем и гломазна.

Основни карактеристики

Најдобри понуди